WG2>WWE>RAW

OFICJALNA STRONA FEDERACJI WWE Z GRY WG2.PL

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-02-05 00:19:14

Kenn
Członek zarządu
Dołączył: 2017-07-08
Liczba postów: 9
Windows 8.1Chrome 71.0.3578.98

MONDAY NIGHT RAW (04.02.019)

Opener.jpg

Michael Cole: Witam na pierwszym Monday Night RAW w lutym. Nowa era. Dywizje. Jest na co czekać bo dziać się będzie dużo i to na pewno !
Vic Joseph: Dokładnie tak a przed nami 7 pojedynków w których dwa są o miejsce w Fatal 4 Way o pas Interkontynentalny oraz main event, walka o pasy RAW Tag Team która na pewno dostarczy wiele emocji. Zaczynamy !

Jojo:  Panie i panowie przed nami walka kwalifikacyjna do Fatal 4 Way o pas Interkontynentalny ! Jako pierwszy do ringu wejdzie WALTER

*Rozbrzmiewa muzyka WALTER`a a ten wchodzi na rampę i kieruję się w stronę ringu z mikrofonem w ręku*

WALTER: Każdy wie że jestem najlepszy w IC Division. Dzisiaj to udowodnię i pokonam Fabian`a Aichner`a, awansuję do Fatal 4 Way i na RAW 18 lutego stanę w ringu jako nowy mistrz Interkontynentalny i zarazem jako król tej dywizji. Kłaniajcie się WALTER`owi, przyszłej twarzy WWE!

IC Division Match > Fatal 4 Way Qualifying: WALTER Def. Fabian Aichner

Vic Joseph: I znamy już pierwszego uczestnika Fatal 4 Way. Za moment poznamy drugiego, tylko teraz przeniesiemy się na zaplecze.

*Kamera przenosi się na backstage gdzie widać drzwi szatni Gibson`a & Drake`a
Nagle drzwi otwierają się pod wpływem mocnego kopnięcia i do szatni wchodzą Joe & Mark Coffey którzy od razu rzucają się na Zack`a  i James`a. Mark szybkim Big bootem wprowadza w stan uśpienia Drake`a. Joe ciosami pięściami atakuje Gibson`a siedzącego na kanapie. Mark wynosi na barki Drake`a i rzuca nim o telewizor wiszący na ścianie po czym podchodzi do Joe i razem wykonują Chokeslam na Zack`u Gibson`ie po czym wychodzą z szatni*

Michael Cole: Nieprawdopodobne co zrobiło Gallus.
Vic Joseph: Oni chcą się pozbyć Drake`a i Gibson`a. Liczą chyba na łatwe zwycięstwo.
Michael Cole: Dobrze wiemy że walkower w WWE nie wchodzi w grę. Według mnie jeśli Drake i Gibson nie będą w stanie dzisiaj walczyć, powinni oni zmierzyć się o pasy ale nie z Gallus.
Vic Joseph: Jestem tego samego zdania. Gallus powinno być za to srogo ukarane!

IC Division Match > Fatal 4 Way Qualifying: The New Joker Def. Rich Swann

*Na telebimie wyświetlają się cztery gwiazdki oraz napis ''Zimny jak Stalin, Mocny jak Kennedy'' Co to znaczy? Na pewno przekonamy się niebawem.

Universal Division Match: Shelton Benjamin Def. Carlito

*Na arenie rozbrzmiewa muzyka Braun`a Strowman`a. Ten wchodzi do ringu i rozpoczyna destrukcje obu zawodników. Dla Sheltona i Carlito miał po Running PowerSlam`ie. Następnie Braun wyrzuca z ringu znokautowaną dwójkę po czym wskazuje palcem na logo WrestleManii*

Jojo: Panie i panowie The Legendary GodFather Kenneth Riddle.

Kenneth Riddle: Tak jak zapowiadałem na mojej konferencji... W tym roku zamierzam zdobyć to... Czego jeszcze nie posiadałem... Universal... 25 lutego... Elimination Chamber PPV... Wejdę do klatki razem z pięcioma innymi zawodnikami... Pokonam ich wszystkich... Sam... Wyeliminuje każdego jednego oponenta... I znowu stanę na szczycie świata... Universal Division...

Michael Cole: Riddle dziś dużo do powiedzenia nie miał. Jasny przekaz i wiemy że Kenneth Riddle jest pierwszym uczestnikiem walki Unviersal Elimination Chamber.

Universal Division Match: Rusev Executor Def. Cody Rhodes By DQ

*Podczas walki Kenneth Riddle pojawił się w ringu.. Riddle atakuję za pleców swojego starego wroga Ruseva a następne rzuca się na Rhodes`a którego wyrzuca z ringu. Riddle w narożniku szykuję się do wykonania Last Call SuperKick jednak Rusev kontruje w ostatniej chwili i wyprowadza Macka Kick  po którym Riddle wypada z ringu. Cody w tym czasie wykonuje Cross Body na Rusevie i próbuje Cross Rhodes jednak Rusev kontruje to i wykonuje Snap Suplex po czym do ringu wraca Kenneth RIddle który częstuje Ruseva Last Call Superkick`iem. W tym czasie Cody zdołał się podnieść jednak Riddle zdążył uciec z ringu. Cody bierze mikrofon.

Cody Rhodes: Riddle, uciekaj póki jeszcze możesz bo w Elimination Chamber nie będziesz miał gdzie uciekać !

IC Division Match: Pete Dunne Def. Kassius Ohno

*Po walce Pete Dunne nie przestaje atakować łokciami rywala. W ringu pojawili się oficjele którzy rozdzielają zawodników*

Michael Cole: Kassius Ohno agresywnie zaatakowany po walce. Tego się nie spodziewałem. Jak widzimy dzisiejsze RAW pełne jest niespodzianek.
Vic Joseph: Gdy tylko będziemy coś wiedzieć o stanie zdrowia Kassiusa Ohno natychmiast państwa poinformujemy.

*Przenosimy się na backstage. Tam Byron Saxton jest już z The Gallus*

Byron Saxton: Panowie dlaczego zaatakowaliście Gibson`a i Drake`a?
Joe Coffey: Wiesz Byron, Gallus to potęga. Gallus będzie niszczyć każdego kto stanie im na drodze. Wcześniej rozpoczęliśmy to co skończymy w main evencie. Zniszczymy, rozerwiemy na części tych dwóch błaznów.
Mark Coffey: Szykuje cie na totalne zniszczenie WWE !

Universal Division Match: Jinder Mahal Def. Christian

Michael Cole: Panie i panowie mamy wiadomość odnośnie stanu zdrowia Kassius`a Ohno . Ma on złamany nos, ale wiemy również że za tydzień będzie obecny na RAW i odniesie się do wydarzeń z dzisiejszego wieczoru.
Vic Joseph:  Panie i panowie a przed nami Main Event !

Jojo: Panie i panowie przed nami Tornado Tag Team Match o mistrzostwa RAW Tag Team !

*The Gallus są już w ringu i czekają na rywali. Ci jednak nie pojawiają się a sędzia zaczyna liczenie dyskwalifikacyjne. Jeśli James Drake i Zack Gibson nie zjawią się zanim sędzia doliczy do dziesięciu, Gallus zostaną mistrzami RAW Tag Team. Sędzia rozpoczyna liczenie. 1..2..3..4..5..6..7..8..9.. I nagle na arenie rozbrzmiewa muzyka Gibson`a i Drake`a którzy od tyłu atakują Gallus. Sędzia daje znak, słyszymy gong zaczynamy bitwę !

RAW Tag Team Championship: Gibson & Drake Def. The Gallus

Michael Cole: Nowi mistrzowie Tag Team. Dużo brutalności. Jednym słowem Wyśmienite RAW.
Vic Joseph: Te RAW było wyśmienite a tylko pomyśleć co będzie działo się za tydzień. Zza stolika komentatorskiego żegnają się z państwem Michael Cole i Vic Joseph

*RAW schodziło już z anteny jednak kamera przeniosła się na parking gdzie stał Kenneth Riddle*

Kenneth Riddle: Hehe... Widzieliście wyraz twarzy Ruseva po moim SuperKicku... Pewnie po otrzymaniu go przypomniało mu się dzieciństwo w Rosji czy Bułgarii... Nie obchodzi mnie to... Cody... Mówisz że uciekam... Mogę szybciej rozjebać ci tą piękną twarzyczkę niż czekać do Elimination Chamber... I zrobię to za tydzień na RAW !!!


Generalny Menedżer RAW
Writer
Główny Zarządca Forum

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
emergencystoriespr - historietarindalu - projekt-cielouvert - zipsquad - pourvillemta