WG2>WWE>RAW

OFICJALNA STRONA FEDERACJI WWE Z GRY WG2.PL

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-02-18 23:07:45

Kenn
Członek zarządu
Dołączył: 2017-07-08
Liczba postów: 9
Windows 8.1Chrome 72.0.3626.109

MONDAY NIGHT RAW (18.02.2019)

Michael Cole: Panie i panowie, tak podekscytowany jak dzisiaj to ja w całej mojej karierze jako komentatora RAW nie byłem. Dzisiaj będziemy świętować ostatnie RAW przed Elimination Chamber 2019 PPV. A co się będzie na nim działo?
Vic Joseph: Devon Champion powraca do WWE ! Pete Dunne i Kassius Ohno stanął twarzą w twarz w ring. Mistrzowie Tag Team w akcji. Main Event oj tam się będzie działo, w końcu się doczekaliśmy i już za parę dłuższych chwil poznamy nowego mistrza Interkontynentalnego oraz oczywiście A Moment of Bliss.
Michael Cole: A Moment of Bliss, chyba każdy czeka na to co się tam wydarzy. Wszyscy uczestnicy Elimination Chamber Match`u o pas Universal wejdą ze sobą do jednego ringu. Jak to się skończy? Przekonajmy się sami.

IC Division Match: Dash Wilder Def. Devon Champion

*Przenosimy się na backstage. Tam są już mistrzowie Tag Team*
Zack Gibson: Tydzień temu The Gallus zrobiło to co umie robić najlepiej. Zaatakowało od tyłu.
James Drake: Ataki od tyłu. Czyżby to coś sugerowało o braciach Coffey? Jeśli tak to trochę mi ich szkoda. W sumie to bardzo mi ich szkoda nie tylko dlatego o czym teraz myślimy a dlatego że ci panowie mimo iż są dorośli nie umieją poradzić sobie z tym że aby coś osiągnąć trzeba do tego dojść samemu i poczekać na odpowiedni moment a nie atakować zza pleców.
Zack Gibson: Dwa tygodnie z rzędu atakowaliście nas i świta mi w głowie co chcecie zrobić dzisiaj. Jednak powiem wam że jesteśmy na was gotowi i tylko czekamy aż się tu zjawicie aby dać wam łomot życia.
James Drake: Dzisiaj pokonamy Bullet Club i udowodnimy dlaczego to właśnie my jesteśmy mistrzami a nie jakieś Gallus !

Universal Division Match: Carlito Def. Elias Samson

Jojo: Panie i panowie powitajcie Pete`a Dunne`a
Pete Dunne: Każdy wie do czego jest zdolny Pete Dunne. Złamanie nosa Kassius`a to tylko początek. Czekajcie tylko na Elimination Chamber i moją walkę z tym grubym oblechem.
*Rozbrzmiała muzyka Kassius`a Ohno. Ten wbiega do ringu i wjeżdza w Pete`a Big Boot`em po czym obija go pięściami w parterze. Z nosa Pete`a pociekła krew a w ringu pojawili się sędziowie którzy rozdzielają wrogów*

Universal Division Match: Rusev Executor Def. Christian

*Podczas wejścia do ringu Gibson`a i Drake`a, The Gallus zaatakowało ich przebijając barierkę oddzielającą fanów od ringu po czym wrzucili ich do ringu gdzie czekali już The Bullet Club*

Tag Team Division Match: The Bullet Club Def. WWE Tag Tean Champions Drake & Gibson

*Po walce w ringu znowu pojawiło się The Gallus którzy ponownie zaatakowali Gibson`a i Drake`a. Tym razem byliśmy świadkami zniszczenia dwóch stołów komentatorskich. The Gallus Powerbomb`ami złamali stoły Drake`iem i Gibson`em po czym wznoszą pasy mistrzowskie WWE Tag Team ponad swoje głowy.

Intercontinental Fatal 4 Way Championship Match: WALTER Def. Joker vs Samir Singh vs Austin Aries NOWY MISTRZ INTERKONTYNENTALNY

Michael Cole: I znamy nowego mistrza interkontynentalnego a przed nami główna atrakcja A Moment of Bliss !!
*Ring ozdobiony, sześć krzeseł wolnych, na siódmym siedzi Alexa Bliss*

Alexa Bliss: Witam na pierwszym w historii A Moment Of Bliss ! Dzisiaj w tym ringu, 6 dni przed Elimination Chamber, skonfrontuje się sześciu uczestników tej walki. Panie i panowie nie przedłużajmy tego. Przed nami pierwszy uczestnik Elimination Chamber Match`u… Cody Rhodes !

*Muzyka rozbrzmiewa a na ring wchodzi Cody Rhodes*

Alexa Bliss: Witaj Cody, powiedz nam dlaczego to ty miałbyś wygrać pas Universal w tą niedziele  na Elimination Chamber.

Cody Rhodes: Cóż, każdy mnie zna i każdy wie do czego jestem zdolny. Nie chwaląc się jestem byłym siedmiokrotnym mistrzem WWE… Oraz jak każdy pamięta byłym mistrzem Universal… Niepokonanym przez 106 dni ! I nadszedł ten czas aby odzyskać ten pas, i bronić go na największej ze scen… WrestleMani. Nie tylko wygram ten Elimination Chamber ale zrewanżuję się Riddle`owi i Rusev`owi za wydarzenia z ostatnich tygodni.

Alexa Bliss: Osiągnięcia niebywałe, cel do zdobycia ale powiec mi Cody, co różni cię od twoich obecnych znanych rywali.

Cody Rhodes: Co różni mnie od Rusev`a i Riddle`a? Może to że nigdy nie zdradziłem WWE i nie odszedłem do TNA. Od początku kariery byłem jestem i będę wierny WWE.

Alexa Bliss: Tym faktem narobiłeś sobie sporo fanów, każdy docenia to że jesteś wierny WWE ale powiedz nam jak myślisz, dlaczego oni zdecydowali się na TNA.

Cody Rhodes: Hmm może dlatego że woleli iść na łatwiznę niż zapracować sobie na trofea. W TNA dostawali wszystko co chcieli, a w WWE tak nie było więc buntowali się i odchodzili.

Alexa Bliss: Cody ma takie zdanie o przejściach swoich rywali do TNA, jednak jak było naprawdę? Czy to prawda że odchodzili do TNA bo dostawali tam wszystko co chcieli? Czy jednak mieli inne powody? Na te pytanie jako pierwszy odpowie drugi uczestnik Elimination Chamber Match`u… Rusev Executor !

*Muzyka Ruseva rozbrzmiewa i on we własnej osobie pojawia się na arenie RAW ! Rusev wchodzi do ringu, siada na krzesło i bierze mikrofon*

Rusev Executor: Cody, Cody, Cody. Twoje podejrzenia w moim kierunku są bardzo odbite od rzeczywistości. Ty widzisz tylko jedno, i o jednym tylko mówisz. Ciągle tylko trofea i pasy mistrzowskie. Odszedłem do TNA nie po to by zdobywać trofea, chociaż zawsze bycie mistrzem jest celem wrestlera, ale ja odszedłem aby poczuć świeżość. Chciałem czegoś nowego w swojej karierze i TNA mi to dało. Cody mylisz się w wielu sprawach. Pomyliłeś się z moim odejściem do TNA oraz z tym że wygrasz Elimination Chamber Match. Każdy, ale to każdy wie że to ja wygram tą walkę i po raz trzeci będę posiadaczem pasa Universal.

Cody Rhodes: Nie wydaje mi się abym się mylił w chociaż jednej kwestii. Mam dużo dowodów które potwierdzają moje słowa o twoim odejściu z WWE. A w Elimination Chamber Match`u nie masz najmniejszych szans.

Rusev Executor: Mam większe szansę na wygranie tej walki niż ty miałeś na wygranie swoich ostatnich dwóch walk. Najpierw porażka ze mną,

Cody Rhodes: Rusev, przegrałem z wami tylko dlatego że ty wraz z Riddle`em bawiliście się w dziecinne gierki typu ja zaatakuje cię, ty mnie i potem z Riddle`em a teraz zmierza porażka w Elimination Chamber.
wygramy z nim przez DQ przez co sprawimy że poczuje się słabiej przed walką w której ma największe szanse.

Rusev Executor: To że nie lubimy się z Riddle`em to od dawna prawda. A te ataki to nie była żadna zabawa a próba osłabienia rywala przed ważną walką którą jak każdy wie wygram ja!

Cody Rhodes: Wygrać to ty sobie możesz…

Alexa Bliss: Panowie, proszę zachować profesjonalizm ! Wysłuchaliśmy już Cody`iego i Rusev`a. Czas na trzeciego uczestnika Elimination Chamber Match`u… Oto Kenneth Riddle !

*Rozbrzmiewa muzyka i na rampie pojawił się Riddle z mikrofonem*

Kenneth Riddle: Co to za pierdolenie Cody? Serio? Na poważnie? Ty mówisz mi że odszedłem do TNA bo tam miałem wszystko co chciałem? Chociaż zaraz, byłem prezesem TNA i zarazem mistrzem TNA World niepokonanym przez 146 dni !!! I tak niech każdy wie że zrobiłem tak aby celowo być tym mistrzem bo należało mi się to !! Należało mi się przez to co działo się w WWE o czym Cody nie powiedział a i tak każdy o tym wie !! Jako prezes TNA zrobiłem podobnie jak robił były prezes WWE Greg. Dawałem pasy tylko sobie i moim najlepszym znajomym a innych miałem głęboko gdzieś !! I spróbuj mi tylko Cody zaprzeczyć że w WWE tak nie było że mistrzami byli tylko i wyłącznie ludzie których Greg lubił a ci których wasz kochany Greguś nie lubił, była spychana do jobberni. I co nie było tak?

*Po tych słowach Kenneth Riddle wchodzi do ringu i staje naprzeciwko Cody`iego*

Kenneth Riddle: Przyznaj że każde twoje osiągnięcie, każdy twój pas mistrzowski, wziął się z tego że lizałeś tej kurwie dupę a może i nawet dobierałeś się do pałki a ona to bardzo lubiła i dawała ci w zamian takie oto nagrody.

Cody Rhodes: Zapomniałeś już jak za nic wystąpiłeś w Main Evencie zeszłorocznej WrestleMani? …

Kenneth Riddle: Cody zamknij się ! Nikt nie chce tu słuchać twoich bzdurnych słów ! Co z tego że byłem w tym Main Evencie jak i tak karta zapchana była lizodupami Grega ! Do których oczywiście należałeś i pewnie dalej należysz ty ! Bo jak byś wytłumaczył to że walka ta była rozpisana na dziewięć pieprzonych minut i na twoje zwycięstwo? Nie, nawet nie otwieraj swojej pięknej buźki aby dać mi swoją głupią odpowiedź bo przypadkowo mogę nie wytrzymać i znowu oberwiesz !

Cody Rhodes: Najlepsze z tego wszystkiego Kenneth jest to że, zawsze dużo gadasz, obrzucasz mięsem każdego a potem kończysz jak kończysz. Bez żadnych osiągnięć i z całą serią porażek.

Rusev Executor: No i oczywiście, jak zawsze Cody nawiązuje do osiągnięć bo to jego priorytet…

Kenneth Riddle: Obrzucam mięsem? Żebyś wiedział ale przynajmniej mam do tego mocne powody a bez osiągnięć to skończysz ty po Elimination Chamber… No tak, Rusev prawie bym zapomniał o tobie….

Rusev Executor: Nie dziwie ci się że byś o mnie zapomniał po tym jak na początku twojej kariery wygrywałem z tobą walki o pas wag ciężkiej WWE…

Kenneth Riddle: A mam ci Rusev przypomnieć kto mówi w TNA że mnie pokona i odbierze pas World? Przypomnę ci, to byłeś ty. A czy przypomnieć ci kto nigdy nie pokonał mnie w TNA? Przypomnę, to byłeś też ty....

Cody Rhodes: Z tego co się orientuję to jesteśmy teraz w WWE więc raczej o tej organizacji powinniśmy rozmawiać...

*Na arenie rozbrzmiewa muzyka Braun`a Stowman`a. Ten wchodzi do ringu, i bierze mikrofon*

Braun Strowman: Braun...

Kenneth Riddle: Nikogo nie obchodzi Braun, tak wiemy to ! Każdy zawsze mówił, mówi i będzie mówić o Kenneth`cie !...

*Słyszymy muzyke i w drodzę do ringu jest Jinder Mahal*

Jinder Mahal: Kenneth, wystarczy już tych twoich słów. Każdy ma już ich dość. Jestem pewny że każdego w tej arenie bolą już uszy. Czas zostawić tych starych wyjadaczy i czas pogadać o przyszłej twarzy WWE !

Kenneth Riddle: Przyszłą twarzą WWE? Żartujesz sobie? Jinder, byłeś, jesteś i będziesz nikim ! Cody, byłeś, jesteś i będziesz lizodupem ! Rusev i Strowman na was to nawet mi słów szkoda…

*W tym momencie cała 4 wstała i wolno kieruje się w stronę siedzącego przy linach Kenneth`a Riddle`a. Ten w ostatnim momencie wyślizguje się z ringu i kieruje się na rampę*
Kenneth Riddle: Tak, świetnie robicie w czterech na jednego ! Ale wiecie co, byłem na to przygotowany. Chłopcy chodźcie tu !
*W tym momencie Riddle pokazuje na stage, gasną światła a na arenie rozbrzmiewa ‘’Look into my eyes, what do you see? Cult of Personality’’ Na arenie pojawia się CM PUNK !! Kenneth patrzy się na niego jakby zobaczył tonę złota, nie wierzy w to co się dzieje, nie tego się spodziewał, Kenneth`a mina w tym momencie jest bezcenna. CM Punk staje naprzeciwko Kenneth`a Riddle`a. Co on robi !! CM Punk wynosi Kenneth`a Riddle`a na barki i mamy GTS !! Pierwszy GTS od Punk`a w ringu WWE od czterech lat !! Riddle pada na rampę nieprzytomny a CM Punk wskazuję na czwórkę zawodników którzy stoją w ringu a następnie na logo WrestleManii które wisi nad ringiem. Nagle czwórka zawodników stojących w ringu rozpoczyna potężny brawl ! Rusev eliminuje z ringu Brauna Strowmana potężnym Macka Kick    `iem. Cody wykonuje kopnięcie po odbiciu z drugiej liny dla Jinder`a Mahal`a który następnie wyturlał się półprzytomny z ringu ! Rusev próbował pozbyć się Cody`iego z ringu jednak Cody skontrował Macka Kick i wykonał Cross Rhodes po czym wyrzucił Rusev`a z ringu ! Nagle CM Punk wchodzi do ringu, odwraca Rhodes`a i wykonuje mu GTS ! GTS ! GTS ! Fani szaleją ! CM Punk opuszcza ring, podchodzi do stolika komentatorskiego skąd bierze pas Universal i z powrotem wchodzi do ringu. CM Punk staje na środku ringu i wznosi pas Universal ! Panie i panowie CM Punk powraca do WWE po czteroletniej przerwie i zapowiada swój udział w Elimination Chamber Match`u !! Widokiem CM Punk`a z pasem Universal kończymy ostatnie RAW przed Elimination Chamber 2019 PPV !*


Generalny Menedżer RAW
Writer
Główny Zarządca Forum

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pourvillemta - historietarindalu - wilki - emergencystoriespr - mcsk