WG2>WWE>RAW

OFICJALNA STRONA FEDERACJI WWE Z GRY WG2.PL

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-04-29 23:09:30

Kenn
Członek zarządu
Dołączył: 2017-07-08
Liczba postów: 9
Windows 8.1Chrome 73.0.3683.103

MONDAY NIGHT RAW (29.04.2019)

*Kamera od razu przenosi się na backstage a dokładnie do gabinetu Generalnego Menedżera gdzie widzimy wściekłego Rusev`a.

Rusev: Czy to są kurwa jakieś kpiny? Aż tak baliście się mojej wygranej że Cody musiał pojawić się w ringu i nas zaatakować?
GM: Rusev, uspokój się, takie słowa nie są adekwatne w tej sytuacji. Jeśli myślisz że Cody pojawił się tam bo tak chce zarząd to… się mylisz. Zarząd nic nie wiedział o tym co w planach ma nasz mistrz Cody Rhodes.
Rusev: Przestań pieprzyć ! To jest wasza wspólna gra ! Jesteście w zmowie !
GM: NIe wiem o czym mówisz Rusev, jednak po coś tu przyszedłeś dlatego powiec mi czego byś chciał?
Rusev: Jak to kurwa czego ! Walki z tym pieprzonym Rhodes`em !
GM: Chcesz walczyć z mistrzem oczywiście o pas, jednak jak wiesz aby walczyć z mistrzem musisz zostać pretendentem, a nim to ty nie jesteś. Tydzień temu stoczyłeś Last Chance Contender Match czyli nie masz już szans na zostanie pretendentem.

*W tym momencie Rusev łapie GM`a za szyje i podnosi go do góry.

Rusev: Mogę pokonać Strowmana po raz 3, nie ma z tym problemu. Ale problemem będzie to co zrobię jeśli nie dostanę tej walki !

*Po tych słowach Rusev puszcza GM`a i wychodzi z pokoj trzaskając drzwiami.

GM: A więc tak się bawimy. Aby dostać Rhodes`a na Money In The Bank… będziesz musiał pokonać dzisiaj Braun`a Strowmana oraz Cody`iego Rhodes`a w Handicap Match`u !

*Przenosimy się na arenę

Michael Cole: Dzisiejsze RAW rozpoczęte dość emocjonującą, ale na tym nie koniec bo dzisiaj dostaniemy jeszcze więcej emocji.
Vic Joseph: Oj tak ! Już dzisiaj pierwszy raz w ringu zobaczymy The Legion w składzie Christian i WALTER, po kontuzji wróci Kassius Ohno, no i nie zapominajmy o walce wieczor Fatal 4 Way o pas Intercontinental.
Michael Cole: Bez wątpienia będzie się działo, a teraz czas na pierwszą walkę dzisiejszego RAW a nie będzie to byle co, bo Intercontinental Money In The Bank Qualification Match !

IC MitB Qualify Match: Dash Wilder Def. Rhyno

Michael Cole: To już oficjalne ! Przed nami pierwszy w historii Money In The Bank match o walizkę dającą możliwość walki o pas Intercontinental !
Vic Joseph: Z pewnością nadchodzące Money In The Bank PPV będzie emocjonujące jak zresztą cały ten okres przed tą galą, jednak teraz jest już czas aby wrócić na ring !

Jojo: Panie i panowie powitajcie The Dudley Boyz !

Bubba Ray: Kilka tygodni temu powróciliśmy do WWE na pełen etat. Od tamtej pory nie przegraliśmy ani jeden walki, i zamierzamy utrzymać nas streak !
Devon: Oooo Bubbaa, Oooo Bubbaa. Święta racja ! Jesteśmy niepokonani !
Bubba Ray: I nimi zostaniemy na zawsze ! A teraz czas na The Duddleyville Open Challenge !

*Na arenie rozbrzmiewa muzyka The Gallus i przed nami pojedynek.

The Duddleyville Open Challenge Tag Team Match: Dudley Boyz Def. The Gallus


*Na telebimie pojawia się film z wydarzenia które miało miejsce tydzień temu.

Światło gaśnie i zapala się a w ringu pojawiają się dwa stoły. Światło kolejny raz gaśnie i zapala się a w ringu są już The Legion. Christian Spear`em powala Drake`a a WALTER Big Boot`em nokautuje Gibson`a. Riddle podchodzi do Drake`a, podnosi go po czym podchodzi do niego WALTER. Christian wchodzi na narożnik a w tym samym czasie Riddle oraz WALTER wynoszą Drake`a za nogi w powietrze a Chrisitan z 3 liny wykonuje Spear dla Drake`a łamiąc wcześniej postawiony w ringu stół !! Następnie WALTER podnosi Gibson`a. Gibson jednak odpycha rywala i biegnie w kierunku Riddle`a. Riddle był jednak sprytniejszy i łapię Gibson`a na barki i wykonuje mu Riddle Bomb przez drugi stół !!! Segment kończy widok Riddle`a i WALTER`a którzy trzymają pasy WWE Tag Team.

Renee Young: Panie i panowie, WWE Tag Team Champions Drake & Gibson. Panowie o co chodzi z The Legion?
Drake: Riddle, WALTER i Christian to typowi zawodnicy którzy łączą się w grupę bo jako zawodnicy singlowi nie są w stanie zrobić kompletnie nic. Nie wiem co chcieli osiągnąć tym że połamali mną stół. Może chcieli wzbudzić w nas strach? Jeśli tak to nie udało się to wam.
Gibson: Znamy już paru takich którzy używali takich samych sztuczek jak wy. Pokonaliśmy ich parę dobrych razy. My zgadzamy się na walkę z wami na Money In The Bank, tak jak mówiliśmy stoczymy tą walkę i pokonamy was tak jak każdą inną drużynę.
Drake: Mamy już te pasy 84 dni i nic nam nie zagrozi i nigdy ich nie stracimy !

One Fall Match: Elias Samson Def. Rich Swann

*Przenosimy się na stage. Rozbrzmiała muzyka Alex`y Bliss a ta pojawia się na rampie.

Alexa Bliss: Panie i panowie ja nazywam się Alexa Bliss i zapowiadam że za tydzień odbędzie się kolejny odcinek A Moment of Bliss w którym pojawi się Rusev. Z Rusevem porozmawiam na wszystkie nurtujące nas fanów pytania. Będzie się działo więc serdecznie zapraszam na to wydarzenie.

*Przenosimy się w okolice ringu.

Michael Cole: Szykuje się naprawdę widowiskowe RAW za tydzień bo właśnie dostałem informacje że oprócz A Moment Of Bliss na następnym RAW odbędzie się walka 6 osobowa. The Legion zmierzą się tam z mistrzami WWE Tag Team Gibson`em, Drake`iem oraz partnerem którego sobie wybiorą.
Vic Joseph: Nie wiem jak państwo ale ja już się nie mogę tego doczekać.

Tag Team Match: The Legion (Christian & WALTER) Def. The Steiner Brothers

*Po walce pojawiają się Drake i Gibson którzy atakują The Legion. WWE Tag Team Champions atakują w parterze swoich przeciwników z nadchodzącego Money In The Bank. Nagle jednak WALTER odpycha Gibson`a  wyprowadza mu potężnego Big Boot`a po którym Gibson natychmiast gaśnie. WALTER podchodzi do Drake`a i zrzuca go z Christiana po czym częstuje go Choke Backbreaker`a. Christian następnie dodaje Killswitch.

REKLAMY

*Przenosimy się na Backstage. Tam widzimy mistrza Universal oraz Strowmana.


Cody: Braun, może i zaatakowałem cię delikatnie przed tygodniem ale dzisiaj musimy współpracować. Musimy być drużyną, musimy pokonać i raz na zawsze załatwić Rusev`a.
Braun: Braun nie potrzebuje ciebie aby załatwić Rusev`a.
Cody: Jesteś pewny? Z tego co wiem to przegrałeś z nim już parę razy.
Braun: Co powiedziałeś ?!

*Po tych słowach Braun odpycha Rhodes`a, ten przewrócił się a Strowman odchodzi.

One Fall Match: Kassius Ohno Def. Samir Singh

*Przenosimy się na Backstage. Tam widzimy The Legion

Kenneth Riddle: Panowie… Dobrze wiecie jaki jest plan… Na dzisiejszy Main Event…

*Po tych słowach wracamy na arenę.

Handicap Match: Rusev Executor Def. Cody Rhodes & Braun Strowman

Michael Cole: Sensacja ! Rusev pokonuje dwóch rywali i trafia do Money In The Bank Universal Championship match z Cody`m  Rhodes`em

Intercontinental Fatal 4 Way Match: Kenneth Riddle Def. Jinder Mahal(c), The New Joker, Marty Scurll

*Podczas walki pojawili się Drake & Gibson którzy chcieli przeszkodzić Riddle`owi w zdobyciu pasa, pojawili się również The Gallus którzy zaatakowali mistrzów Tag Team, następnie The Steiner Brothers wkroczyli do ringu aby wdać się w bój z braćmi Coffey jednak to na koniec do boju weszli WALTER oraz Christian którzy dosłownie posprzątali w ringu i pomogli Riddle`owi wygrać drugi pas mistrza Interkontynentalnego w karierze.


Generalny Menedżer RAW
Writer
Główny Zarządca Forum

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wilki - projekt-cielouvert - ocd - emergencystoriespr - mcsk